Site Kuralları

 1. Site kurallarında adı Site olarak geçen siteler novize.info ve Şirketimize bağlı diğer bağlantılı siteleridir.
 2. Siteye kayıt yoluyla üye olan, konu ve yorum ile fotograf bırakan herkes ayrı bir form doldurmaksızın bütün site kurallarını kabul etmiş sayılmaktadır.Siteyi kullanmaya devam etmek, Site Kurallarının ileride değiştirilmesi halinde bunlarıda kabul etmek anlamına gelecektir.
 3. Site kullanım yaşı yasal yaş sınırı olan 18 dir.Siteyi faal kullananlar 18 yaşında olduklarını beyan etmiş sayılırlar.
 4. Kişi, Kurum veya Firmalar hakkında yazılan karalayıcı veya yalan beyanlar, küfür, ırkcı veya dinsel mesajlar, politik, seksuel mesajlar içeren yazılar silinecekitr.Yazıları gönderenlerin üyelikleri silinecektir.Kanunen suç teşkil edilecek durumlarda IP noları Yasal mercilere verilecektir.Sitemize zarar verenler dava edilecektir.Sitenin sahibi olan şirketin ve hosting hizmetinin bulunduğu Ülkelerin kanunlarına göre uygulanacaktır.
 5. Sitede açılan konu başlıkları, bunlara yapılan yorumlar ve üyeler tarafından eklenen her türlü yazılı yayının sorumluluğu yazıları ekleyenlere aittir.Sitemiz başka yerlerden kopyalanarak siteye eklenen içerikler hakkında sorumluluk kabul etmez.Mahsurlu içerikler farkedildiğinde veya şikayet durumunda sitemizden hemen kaldırılacaktır.
 6. Sitede şikayet konusu olan kurum, kişi veya firmalar için cevap hakkı vardır. admin@mntngr.me 
 7. ÜYE olurken verilen bilgilerin yanlış ya da eksik olmasından dolayı Sitenin veya üçüncü bir şahsın uğrayabileceği tüm zararlardan Üyenin şahsen sorumlu olacağını kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılır.
 8. Sitede yayınlanan yazı ve resimler sitenin malı sayılmaktadır.Telif ücreti veya reklam ücreti talep edilemez.Site Bu verileri başka sitelerde kaynak göstermeden kullanabilir.
 9. Siteden alınarak 3. Şahıslarca başka web sitelerinde yayınlanan içerikten dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
 10. Virüsler, truva atları, casus programlar, dialer, yönlendirme programları gibi her türlü kötü amaçlı programları yerleştirme, başka sitelerde izinsiz link verme vs  reklam, başka sitelerin link ve tanıtımları, promosyonal materyal, spam, seri mailler, ticari duyurular veya başka herhangi bir biçimde ticari amaçlı metin, resim ve her türlü materyali yerleştirme durumlarında üyelikler iptal edilecek ve gerekirse yasal işlem başlatılacaktır.
 11. Site gerekli gördüğü durumlarda herhangi bir Üyenin üyeliğini sebep göstermeksizin duraklatabilir, sonlandırabilir, silebilir.
 12. Tenik arızalardan dolayı sitenin doğru çalışmaması, yayına belli bir müddet ara vermesi, yayın şeklini, konusunu, site ismini değiştirmesi, başka bir siteye yönlendirilmesi durumlarında üyelikler iptal edilemez, Site kuralları diğer siteler içinde kabul edilmiş sayılacaktır.
 13. Her türlü ihtilafta site kayıtları muteber olacak ve delil olarak kabul edilecektir.