Sıkça Sorulan Sorular

SIK SORULAN SORULAR / F.A.Q.

  1. Üyelik ücretsizmi ? Evet, her zaman ve tamamen ücretsizdir.
  2. Sitede nasıl yeni bir konu açabilirim ? Konulara nasıl yorum yapabilirim  ? Öncelikle kısa bir form doldurup üye olman gerekmektedir.Sonra giriş yaparak sağ üstte bulunan YENİ KONU EKLE butonunu tıklar ve konuyu yollarsın.Admin onayından sonra açtığın konu en üst sırada yerini alır.Yeni konular açıldıkça sıralama aşağıya doğru düşecektir.Açılan konulara yorum yapmak istersen YORUM butonuna basarak yapabilirsin.Yorumlarda admin onayına tabidir.
  3. Siteniz güvenlimidir ? Üye olurken verdiğim bilgiler ne oluyor ?  Gerekli bilgi GİZLİLİK : başlığı altında verilmiştir.
  4. Sorularımı, görüşlerim veya yardım taleplerimi nereye yazacağım ? Buraya yazabilirsin  yonetim@novize.info 
  5. Sitede neleri arayabilirim ? 3 ayrı çeşit arama seçeneği var.Üye adının bir kısmını yazarak benzer üyeleri bulabilirsin, Anahtar kelimenin bir kısmını yazarak konu ve yorumlarda bu kelimeyi bulabilirsin yada sadece konu başlıklarında geçen kelimeleri yazarak ilgili konuları görüntüleyebilirsin.
  6. Sitenize nasıl reklam verebilirim, link takası yapabilirim ?  bilgi için admin@mntngr.me
  7. Nasıl resim eklerim, değiştirir yada silerim ? Üye profiline resim eklemek için üye sayfanın sol üstündeki temsili resmin üstüne mouse’u getirirsen YENİSİNİ EKLE çıkacak, buna tıklayarak bilgisayarından seçeceğin fotoyu ekleyebilirsin.Değiştirmek içinde aynı yöntemi uygula eski fotonun yerine yenisi gelecektir.Çöp kutusuna tıklayarak ise fotoyu silebilirsin.Jpg formatlı 250 kb büyüklüğünde fotolar uygundur.Konulara ve yorumlarada aynı şekilde foto eklemek mümkündür ancak bütün fotolar ADMİN ONAYINDAN sonra gösterilecektir